ДОАЃААТ ПАРИ ЗА 4 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ: Еве кој ќе добие пари до 11 февруари

ДОАЃААТ ПАРИ ЗА 4 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ: Еве кој ќе добие пари до 11 февруари

Ниту една планета во моментов не е ретроградна на небото, што е одлична вест за сите оние кои очекуваа исплата. Тркалото на среќата се врти, а астролозите веруваат дека одредени знаци ќе имаат повеќе финансиска среќа од другите.

Играме уште еден ѕвезден рулет, Венера е во Риби, а Сонцето во Водолија, па планетарната ситуација е значително подобра од претходните недели.

Сепак, не треба да заборавиме дека полната Месечина во Лав ќе биде на 5 февруари, па затоа треба да бидеме претпазливи при инвестирањето. Поради Венера во Риби, имаме тенденција да купуваме убави работи, кои се уметнички.

Ако се прашувате кој ќе има пари до 11 февруари, тогаш треба да знаете дека тоа се хороскопските знаци на Шкорпија, Риби, Овен и Вага.

СКОРПИЈА
Јупитер во шестата куќа ви носи можност да заработите преку работа. Тоа може да биде и нов деловен проект кој ќе ви донесе пари. Едноставно ќе имате добри шанси да добиете повисоко платена работа.

РИБИ
Јупитер во Овен ви обезбедува добра заработка, па нема потреба да се грижите за финансиите. Најголем дел од парите ќе ги потрошите на станот, па тоа на моменти ви е проблем, но нема да останете без пари. Јупитер го чува вашето поле на финансии, па немате шанси да банкротирате.

ОВЕН
Среќата е на ваша страна до 16 мај, па затоа треба да играте игри на среќа. Покрај тоа, Венера ви носи пари од некоја работа каде што нема да бидете официјално регистрирани, туку ќе ви бидат платени за тоа.

ВАГА
Мрас во Близнаци ви одговара, па ќе добиете пари од најмалку два извора. Затоа, нема да морате да се грижите за финансиите. Некои Ваги ќе добијат пари од странски извори на финансирање

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *