НЕВИДЕНА ГРЕШКА: Сакала да ЈА погали ЗМИЈАТА, а потоа се случило нешто неочекувано (ВИДЕО)

НЕВИДЕНА ГРЕШКА: Сакала да ЈА погали ЗМИЈАТА, а потоа се случило нешто неочекувано (ВИДЕО)
На трујачот не му се допаднало што жената сакала да си игра со неа

Млада Холанѓанка и нејзиниот партнер, кои пред четири години летувале во Хрватска, се шетале по далматинската планина Биоково, додека не наишле на карпа под која се криела поскок.

Гледајќи ја „слатката змија“, жената почнала да ја гали, што на трујачот не му се допаднало, па го гризнала средниот прст, пишува порталот Слободна Далмација.


Ова не е крај на чудните животни одлуки на туристот. Имено, таа сама се обидела да го исцица отровот, при што го проголтала, влошувајќи ја ситуацијата.

Брзата помош брзо ја пренела во болницата во Сплит, но подлактицата и отекла многу при транспортот. Драмата сепак завршила среќно кога го добила серумот антипоскок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *