Го шокираше и докторите – ова лекува болни колена, регенерира коски и зглобови веднаш

Го шокираше и докторите – ова лекува болни колена, регенерира коски и зглобови веднаш.
Лицата кои имаат болки во коските и зглобовите знаат како тоа може да биде неподносливо. Не е решение само да пиете таблети против болки.

Ова решение многумина го препорачуваат, а не нанесува штетни последици.
Потребно ви е:

  • 40 грама семки од тиква
  • 200 грама мед
  • 3 лажици суво грозје
  • 8 лажици мелено ленено семе

Само измешајте ги сите состојки заедно во блендер и конзумирајте по една лажица два пати дневно. Подобрувањето ќе го забележите веднаш.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *